Укладання тротуарної плитки

Професійне укладання
За німецькою технологією
Від 1000 м²

Ручне укладання

Компанія «СИНТЕЗ БРУК» спеціалізується на комплексному благоустрої території з використанням фігурних елементів мощення (ФЕМ). Укладання тротуарної плитки здійснюється фахівцями високої кваліфікації з великим досвідом роботи. Ручний спосіб укладання дозволяє реалізувати сміливі дизайнерські рішення на об’єктах будь-якої складності. Високу якість робіт забезпечено професійністю інженерів та робітників компанії, а результатом технологічності та оптимізації процесів є пропозиція помірної ціни на роботи для Замовника.

Німецька технологія

Це технологія укладання тротуарної плитки на дренажну подушку із сипучих матеріалів (щебінь, ЩПС, пісок) з використанням геосинтетиків, що армують основу і не допускають її просідання. Протягом своєї історії компанія реалізувала багато проектів за цією технологією, працюючи на об’єктах із слабкими ґрунтами та великими навантаженнями, за умови відсутністі бетону в конструкціях дорожнього одягу. Застосування німецької технології дає можливість Замовникам без ризиків скоротити свої витрати на проекті та отримати 5-річну гарантію на роботи, що виконані компанією «СИНТЕЗ БРУК».

Порада

Якщо площа об’єкта, на якому треба укласти тротуарну плитку, менше ніж 2000 квадратних метрів (але більше 500 метрів), або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад: присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то ви перебуваєте на потрібній сторінці!!

Якщо площа об’єкта, складає понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад: майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

Компанія

Понад 10 років компанія «СИНТЕЗ БРУК» успішно виконує комплекс робіт з благоустрою території з фігурних елементів мощення (ФЕМ) на об’єктах промислового, житлового та громадського призначення. Зазвичай роботи розпочинаються з дослідження ґрунтів основи, аналізу проектного рішення, яке вже існує у замовника, та його оптимізації. Далі відбувається проектування конструкції дорожнього одягу та виконання робіт з безумовною гарантією якості та заявленого терміну.

«СИНТЕЗ БРУК» сьогодні — це найсучасніші технології виробництва, бездоганна репутація, відповідальність та висока виконавча дисципліна. Незмінна команда інженерів, якою пишається компанія, постійно, починаючи з 2007 року, проходить навчання за німецькими та вітчизняними технологіям виробництва, механізації процесів та розрахунку конструктивів дорожнього одягу.

Наші переваги

Технологічність

Синергія передових технологій, спеціалізованого обладнання, накопиченого досвіду і сучасних методів проектного менеджменту, забезпечила інтеграцію всіх видів послуг в єдиний гнучкий технологічний цикл з наскрізним контролем якості. Це дозволяє нам витримувати незмінно високий темп робіт і чітко дотримуватися графіку, навіть в найскладніших проектах для найвимогливіших замовників.

Оптимальність

По кожному об’єкту наші фахівці проводять комплексну експертизу фактичних характеристик грунтів основи, що дозволяє точно розрахувати проектні показники і надати замовнику найбільш оптимальне рішення конструктиву дорожнього одягу. А це вже дає можливість оптимізувати бюджет проекту при повному збереженні наших гарантій.

Гарантії

Ретельний розрахунок проекту, безперервний контроль і вимірювання параметрів на кожному етапі технологічного ланцюжка, висока якість матеріалів і виконуваних робіт, особиста відповідальність керівників проектів – все це, дозволяє нам надавати гарантії тривалої експлуатації об’єкта з заданими характеристиками.

Нам довіряють

Для пішоходів

1020 ₴/м²

Товщина плитки:
40-60 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

Для легкових авто

1375 ₴/м²

Товщина плитки:
60-80 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

Для вантажних авто

1515 ₴/м²

Товщина плитки:
80-100 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

ТОВ «СИНТЕЗ БРУК»

03039 м. Київ
вул. Голосіївська, 7,
корпус 1, офіс 140

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам: