Проекти на замовлення

Будь-якого рівня складності

Ми готові розробити і виконати проект будь-якого рівня складності, незмінно в строк, з традиційно високою якістю. Ми готові до будь-яких вимог замовника, до складних грунтів, незвичайним конфігурацій і “сюрпризів”.

Будь ласка, ознайомтеся з переліком наших послуг і заповніть форму заявки нижче.

Аудит об'єкту

Група наших фахівців виїжджає на об’єкт Замовника, де проводить ряд досліджень із застосуванням портативного обладнання. За допомогою дефлектометра ІНСПЕКТОР-4 вимірюється модуль пружності грунтової основи, візуально аналізується типи грунтів і рівень грунтових вод (розрізи в траншеях, висотне розташування ділянки і т.д.). Результати обстеження у вигляді робочого документа передаються проектній групі і є основою для розрахунку оптимального рішення.

Також, під час обстеження об’єкта фіксується стан виконання суміжних робіт на об’єкті Замовника: засипка пазух, прокладка мереж, завершення мокрих процесів на фасадах і т.д. Додатково проводиться попередній аналіз проекту вертикального планування на предмет узгодження з іншими розділами робочої документації. в тому числі виконавчих схем.

Проектування КДО

Для початку робіт по підбору оптимального рішення і розрахунку конструкції дорожнього одягу (КДО) проектній групі необхідні два документа: Технічне Завдання (ТЗ) і результати обстеження об’єкта (див. Аудит об’єкта ).

ТЗ готується Замовником (при необхідності ми надаємо типову форму) і містить в собі докладні відомості про тип і призначення дорожнього покриття, що плануються навантаженнях, інтенсивності руху, складу транспортного потоку, бажаного терміну експлуатації, умов роботи і т.д. Також, при наявності, Замовник додає до ТЗ план ділянки, поздовжній профіль, інженерно-геологічні розрізи, гідрогеологічні умови та іншу технічну документацію.

Після узгодження всіх вхідних даних, проектна група підбирає найбільш оптимальне проектне рішення і проводить розрахунок КДО, з урахуванням пори року планованого виконання робіт.

Розрахунок вартості

Формування кошторису проводиться в спеціальних таблицях, окремо і докладно під кожен вид робіт і тип покриття: проїзди, тротуари, вимощення, огороджувальні елементи і т.д., з урахуванням нормативних коефіцієнтів витрати матеріалів. По кожному розділі вказується окремо вартість і суму за роботи, окремо – вартість і суму за матеріали з доставкою на об’єкт будівництва. Доставка сипучих матеріалів оптимізується по віддаленості кар’єра від місця проведення робіт, інших матеріалів – від баз постачальників.

Підсумкова кошторис надається Замовнику в електронному вигляді, разом з формулами розрахунку, для зручності аналізу і порівняння нашого цінової пропозиції.

Реалізація проекту

Якщо об’єкт Замовника має значну площу і щодо правильну геометричну форму (наприклад майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.) на якій необхідно укласти фігурні елементи мощення (ФЕМ), ми застосовуємо укладання механізованим способом, за допомогою ФЕМ-укладальника та іншої спецтехніки. Такий спосіб укладання забезпечує високу продуктивність – до 700 м² в зміну, що є гарантією завершення робіт в стислі терміни.

Якщо необхідно використовувати ФЕМ кількох кольорів або конфігурацій, якщо на об’єкті присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили, то ми застосовуємо традиційний ручний спосіб укладання.

Якщо у Вас є готовий проект і Ви бажаєте оцінити вартість і терміни його реалізації, вишліть нам його опис

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам: