Послуги

СИНТЕЗ БРУК

Компанія «СИНТЕЗ БРУК» надає клієнтам 6 базових послуг, пов’язаних між собою в єдиний технологічний цикл під загальною назвою “Створення конструктиву дорожнього одягу (КДО)”. Даний пакет послуг охоплює весь процес роботи: від обстеження ґрунту на місці майбутнього благоустрою, до здачі клієнту готового покриття з ФЕМ з гарантією на виконані роботи.

Ми настійно рекомендуємо клієнтам скористатися повним пакетом послуг зі створення КДО (так як, в цьому випадку ми забезпечуємо в належній мірі наскрізний контроль якості, оптимізацію бюджету проекту і розширені гарантії на роботи після їх завершення). Компанія «СИНТЕЗ БРУК» може надавати базові послуги і автономно, наприклад, в якості субпідрядника для будівельних організацій або забудовників.

Будь ласка, ознайомтеся з нашими базовими послугами та зв’яжіться з нами, якщо у Вас виникнуть питання.

Veni, vidi, metiri*

До початку основних робіт, на об’єкт будівництва виїжджає мобільна група фахівців з необхідним обладнанням, яка виконує візуальний огляд майданчика, вимірювання міцності ґрунтів та аналіз проектної документації, а саме:

 • візуальний аналіз типу ґрунтів і рівня ґрунтових вод (розріз в траншеях, висотне розташування ділянки тощо.)
 • замір модуля пружності грунтової основи за допомогою портативного дефлектометра ІНСПЕКТОР-4
 • визначення стану суміжних робіт (засипання пазух, прокладка мереж, завершення мокрих процесів на фасадах і т.д.)
 • документальний аналіз проекту вертикального планування та узгодження з іншими розділами робочої документації (в т.ч. виконавчих схем)

Ретельне обстеження об’єкта нашими фахівцями дозволяє заздалегідь виявити слабкі місця, визначити шляхи і методи їх ліквідації, грамотно спланувати хід виконання основних робіт.*(лат.) Прийшов, побачив, виміряв

Ідеальний баланс

Проектна група підбирає і розраховує оптимальне рішення для конструкції дорожнього одягу (КДО). Вихідними даними для розрахунків є:

 • тип і призначення покриття
 • планові навантаження
 • інтенсивність руху
 • склад транспортного потоку
 • бажаний термін експлуатації
 • умови роботи
 • при наявності Замовником надається план ділянки, поздовжній профіль, інженерно-геологічні розрізи, зведена інженерно-геологічна колонка, гідрогеологічні умови

На основі цих даних, а також з огляду на фактичні показники модуля пружності ґрунтової основи (проведені вимірювання) проводиться розрахунок КДО згідно ТЗ, з урахуванням пори року, в яку планується виконання робіт.

Швидко і ретельно

Першим і дуже важливим етапом робіт зі створення безпосередньо дорожнього одягу є облаштування дорожнього корита. Для початку, наші фахівці проводять розмітку майданчика (виносять в натуру межі благоустрою і висотні позначки), при цьому аналізуються виконавчі схеми комунікаційних мереж, які знаходяться в зоні виконання робіт, а в разі потреби, проводиться шурфування.

Власне земляні роботи проводяться повноповоротним екскаватором з вивантаженням ґрунту на самоскиди і вивезенням у відвал. Розробка ґрунту відбувається на необхідну глибину відповідно до типу покриття (вимощення, тротуари, проїзди і т.д.) і постійно контролюється виконробами за допомогою геодезичних приладів.

Завершальний етап земляних робіт — це планування і ущільнення ґрунтової поверхні до проектних показників (розрахункового модуля пружності підстави), які контролюються за допомогою портативного дефлектоміра.

Легко і просто

Одне з наших правил каже: “Працюємо тільки з якісними матеріалами”. Тому, ми налагодили прямі партнерські відносини з основними виробниками і постачальниками ФЕМ, бетону, бордюрів, геосинтетиків, піску, відсіву, щебеню тощо.

 • Для кожної поставки матеріалів обов’язкова наявність сертифікатів відповідності та паспортів якості
 • Кожна партія сипучих матеріалів перевіряється на фактичну вагу згідно з електронними талонами з кар’єру

Налагоджена кооперація з контрагентами та перевізниками, безперервний контроль і облік — гарантія наявності необхідних матеріалів точно в строк і належної якості. В результаті, наші Замовники отримують прозору схему поставок, помірні ціни та високу швидкість робіт.

Німецька технологія

Термін служби дорожнього одягу, а отже і ефективність грошових вкладень в його створення, безпосередньо залежить від технології створення підоснови тротуарної плитки. Наші фахівці давно вже обрали, в якості основної, німецьку технологію укладання на дренажну подушку з сипучих матеріалів з використанням геосинтетиків, які армують основу і не допускають її просідання.

Основним і визначальним фактором застосування даної технології є контроль якості ущільнення кожного з шарів основи відповідно до проектного рішення, який виконується за допомогою портативного плотномера. Протягом своєї історії наша компанія реалізувала безліч проектів за цією технологією, працюючи на об’єктах зі слабкими ґрунтами і великими навантаженнями, за умови відсутності бетону в конструкціях дорожніх одягів.

Застосування відмінно зарекомендувала себе німецькою технологією дає можливість скоротити загальну вартість проекту при збереженні гарантій на роботи.

Мелодія в камені

Завершальним етапом побудови конструктиву дорожнього одягу є укладання фігурних елементів мощення (тротуарної плитки) на підготовлену підоснову. Ми пропонуємо два способи укладання ФЕМ: механізований і ручний.

Якщо площа об’єкта становить понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.) і використовуються елементи одного кольору, то ми пропонуємо механізований спосіб укладання. В даному випадку, укладання проводиться спеціальним самохідним ФЕМ-укладальником, який дозволяє укладати плитку з високою швидкістю.

Якщо площа об’єкта, на якому потрібно укласти тротуарну плитку, менш 2000 квадратних метрів, або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то ми пропонуємо традиційну укладку ручним способом.

За типом укладання

механізоване укладання

Якщо площа об’єкта, складає понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад: майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

Ручне укладання

Якщо площа об’єкта, на якому треба укласти тротуарну плитку, менше ніж 2000 квадратних метрів (але більше 500 метрів), або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад: присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

По класу проектів

Типові проекти

За більш ніж 10 років роботи, компанія «СИНТЕЗ БРУК» накопичила величезний досвід реалізації проектів різного об’єму і рівня складності. Для зручності клієнтів, ми систематизували всі наші проекти і виділили кілька типових конфігурацій, які пропонуємо Вашій увазі.

Проекти на замовлення

Відповідальні менеджери, досвідчені проектувальники, ретельні виконроби, акуратні робочі – все ті, хто готовий прийняти виклик проекту будь-якого рівня складності, розробити і реалізувати його, незмінно в строк, з традиційно високою якістю.

Якщо у Вас є готовий проект і Ви бажаєте оцінити вартість і терміни його реалізації, вишліть нам його опис

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам:

Закрити меню

Будь ласка, введіть робочу адресу Вашої електронної пошти і ми надішлемо Вам посилання для завантаження “Альбому типових конструктивних рішень” (формат файлу: PDF, розмір файлу: 10 Mb)


Какой способ укладки Вам нужен?

Если площадь объекта составляет более 2000 квадратных метров, а сам объект имеет относительно правильную геометрическую форму (например площадка перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка и т.п.), то Вам нужно ↓

Если площадь объекта, на котором надо уложить тротуарную плитку, менее 2000 квадратных метров (но белее 500 метров), или ваш объект является дизайнерским проектом (например присутствуют узкие извилистые дорожки, лестницы, уклоны), то Вам нужно ↓

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для пешеходов»

1020 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
СлойТолщина
ФЭМ60 мм.
Отсев гранитный40 мм.
Расклинивающий слой с замывкой30 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-7150 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 12"
Песок речной150 мм.
Грунт основания уплотненный до проектных показателей (25МПа-30МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для пішоходів»

1020 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ60 мм.
Відсів гранітний40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 12"
Пісок річковий150 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (25МПа-30МПа)

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для легковых авто»

1375 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
СлойТолщина
ФЭМ80 мм.
Отсев гранитный с цементом40 мм.
Расклинивающий слой с замывкой30 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-7150 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Песок речной200 мм.
Грунт основания уплотненный до проектных показателей (30МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для легкових авто»

1375 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ80 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа)

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для грузовых авто»

1515 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
СлойТолщина
ФЭМ100 мм.
Отсев гранитный с цементом40 мм.
Расклинивающий слой с замывкой30 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-7150 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-5200 мм.
Щебеночно-песчаная смесь С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Песок речной200 мм.
Грунт основания уплотненный до проектных показателей (30МПа-35МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для вантажних авто»

1515 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ100 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа-35МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для вантажних авто»

1430 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ100 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа-35МПа)

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для грузовых авто»

1430 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
ШарТовщина
ФЕМ100 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа-35МПа)

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для легковых авто»

1300 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
ШарТовщина
ФЕМ80 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для легкових авто»

1300 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ80 мм.
Відсів гранітний з цементом40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Щебенево-піщана суміш С-5200 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 25"
Пісок річковий200 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (30МПа)

Заявка на обстеження

Контактна особа
Об'єкт благоустрою

Пакет «Для пішоходів»

950 ₴ за м²
Конструкція дорожнього одягу
ШарТовщина
ФЕМ60 мм.
Відсів гранітний40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 12"
Пісок річковий150 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (25МПа-30МПа)

Заявка на обследование

Контактное лицо
Объект благоустройства

Пакет «Для пешеходов»

950 ₴ за м²
Конструкция дорожной одежды
ШарТовщина
ФЕМ60 мм.
Відсів гранітний40 мм.
Розклинюючий шар з замивкою30 мм.
Щебенево-піщана суміш С-7150 мм.
Геотекстиль "Tipptex BS 12"
Пісок річковий150 мм.
Грунт основи ущільнений до проектних показників (25МПа-30МПа)

Пожалуйста, введите рабочий адрес Вашей электронной почты и мы вышлем Вам ссылку для загрузки “Альбома типовых конструктивных решений” (формат файла: PDF, размер файла: 10 Mb)


Який тип укладання Вам потрібен?

Якщо площа об’єкта, складає понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад: майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.), то Вам потрібно ↓

Якщо площа об’єкта, на якому треба укласти тротуарну плитку, менше ніж 2000 квадратних метрів (але біліше 500 метрів), або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад: присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то Вам потрібно ↓