Послуги

СИНТЕЗ БРУК

Компанія «СИНТЕЗ БРУК» надає клієнтам 6 базових послуг, пов’язаних між собою в єдиний технологічний цикл під загальною назвою “Створення конструктиву дорожнього одягу (КДО)”. Даний пакет послуг охоплює весь процес роботи: від обстеження ґрунту на місці майбутнього благоустрою, до здачі клієнту готового покриття з ФЕМ з гарантією на виконані роботи.

Ми настійно рекомендуємо клієнтам скористатися повним пакетом послуг зі створення КДО (так як, в цьому випадку ми забезпечуємо в належній мірі наскрізний контроль якості, оптимізацію бюджету проекту і розширені гарантії на роботи після їх завершення). Компанія «СИНТЕЗ БРУК» може надавати базові послуги і автономно, наприклад, в якості субпідрядника для будівельних організацій або забудовників.

Будь ласка, ознайомтеся з нашими базовими послугами та зв’яжіться з нами, якщо у Вас виникнуть питання.

КАТАЛОГ ПРОЕКТіВ

Veni, vidi, metiri*

До початку основних робіт, на об’єкт будівництва виїжджає мобільна група фахівців з необхідним обладнанням, яка виконує візуальний огляд майданчика, вимірювання міцності ґрунтів та аналіз проектної документації, а саме:

 • візуальний аналіз типу ґрунтів і рівня ґрунтових вод (розріз в траншеях, висотне розташування ділянки тощо.)
 • замір модуля пружності грунтової основи за допомогою портативного дефлектометра ІНСПЕКТОР-4
 • визначення стану суміжних робіт (засипання пазух, прокладка мереж, завершення мокрих процесів на фасадах і т.д.)
 • документальний аналіз проекту вертикального планування та узгодження з іншими розділами робочої документації (в т.ч. виконавчих схем)

Ретельне обстеження об’єкта нашими фахівцями дозволяє заздалегідь виявити слабкі місця, визначити шляхи і методи їх ліквідації, грамотно спланувати хід виконання основних робіт.*(лат.) Прийшов, побачив, виміряв

Ідеальний баланс

Проектна група підбирає і розраховує оптимальне рішення для конструкції дорожнього одягу (КДО). Вихідними даними для розрахунків є:

 • тип і призначення покриття
 • планові навантаження
 • інтенсивність руху
 • склад транспортного потоку
 • бажаний термін експлуатації
 • умови роботи
 • при наявності Замовником надається план ділянки, поздовжній профіль, інженерно-геологічні розрізи, зведена інженерно-геологічна колонка, гідрогеологічні умови

На основі цих даних, а також з огляду на фактичні показники модуля пружності ґрунтової основи (проведені вимірювання) проводиться розрахунок КДО згідно ТЗ, з урахуванням пори року, в яку планується виконання робіт.

Швидко і ретельно

Першим і дуже важливим етапом робіт зі створення безпосередньо дорожнього одягу є облаштування дорожнього корита. Для початку, наші фахівці проводять розмітку майданчика (виносять в натуру межі благоустрою і висотні позначки), при цьому аналізуються виконавчі схеми комунікаційних мереж, які знаходяться в зоні виконання робіт, а в разі потреби, проводиться шурфування.

Власне земляні роботи проводяться повноповоротним екскаватором з вивантаженням ґрунту на самоскиди і вивезенням у відвал. Розробка ґрунту відбувається на необхідну глибину відповідно до типу покриття (вимощення, тротуари, проїзди і т.д.) і постійно контролюється виконробами за допомогою геодезичних приладів.

Завершальний етап земляних робіт — це планування і ущільнення ґрунтової поверхні до проектних показників (розрахункового модуля пружності підстави), які контролюються за допомогою портативного дефлектоміра.

Легко і просто

Одне з наших правил каже: “Працюємо тільки з якісними матеріалами”. Тому, ми налагодили прямі партнерські відносини з основними виробниками і постачальниками ФЕМ, бетону, бордюрів, геосинтетиків, піску, відсіву, щебеню тощо.

 • Для кожної поставки матеріалів обов’язкова наявність сертифікатів відповідності та паспортів якості
 • Кожна партія сипучих матеріалів перевіряється на фактичну вагу згідно з електронними талонами з кар’єру

Налагоджена кооперація з контрагентами та перевізниками, безперервний контроль і облік — гарантія наявності необхідних матеріалів точно в строк і належної якості. В результаті, наші Замовники отримують прозору схему поставок, помірні ціни та високу швидкість робіт.

Німецька технологія

Термін служби дорожнього одягу, а отже і ефективність грошових вкладень в його створення, безпосередньо залежить від технології створення підоснови тротуарної плитки. Наші фахівці давно вже обрали, в якості основної, німецьку технологію укладання на дренажну подушку з сипучих матеріалів з використанням геосинтетиків, які армують основу і не допускають її просідання.

Основним і визначальним фактором застосування даної технології є контроль якості ущільнення кожного з шарів основи відповідно до проектного рішення, який виконується за допомогою портативного плотномера. Протягом своєї історії наша компанія реалізувала безліч проектів за цією технологією, працюючи на об’єктах зі слабкими ґрунтами і великими навантаженнями, за умови відсутності бетону в конструкціях дорожніх одягів.

Застосування відмінно зарекомендувала себе німецькою технологією дає можливість скоротити загальну вартість проекту при збереженні гарантій на роботи.

Мелодія в камені

Завершальним етапом побудови конструктиву дорожнього одягу є укладання фігурних елементів мощення (тротуарної плитки) на підготовлену підоснову. Ми пропонуємо два способи укладання ФЕМ: механізований і ручний.

Якщо площа об’єкта становить понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.) і використовуються елементи одного кольору, то ми пропонуємо механізований спосіб укладання. В даному випадку, укладання проводиться спеціальним самохідним ФЕМ-укладальником, який дозволяє укладати плитку з високою швидкістю.

Якщо площа об’єкта, на якому потрібно укласти тротуарну плитку, менш 2000 квадратних метрів, або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то ми пропонуємо традиційну укладку ручним способом.

За типом укладання

механізоване укладання

Якщо площа об’єкта, складає понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад: майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

Ручне укладання

Якщо площа об’єкта, на якому треба укласти тротуарну плитку, менше ніж 2000 квадратних метрів (але більше 500 метрів), або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад: присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

По класу проектів

Типові проекти

За більш ніж 10 років роботи, компанія «СИНТЕЗ БРУК» накопичила величезний досвід реалізації проектів різного об’єму і рівня складності. Для зручності клієнтів, ми систематизували всі наші проекти і виділили кілька типових конфігурацій, які пропонуємо Вашій увазі.

Проекти на замовлення

Відповідальні менеджери, досвідчені проектувальники, ретельні виконроби, акуратні робочі – все ті, хто готовий прийняти виклик проекту будь-якого рівня складності, розробити і реалізувати його, незмінно в строк, з традиційно високою якістю.

Якщо у Вас є готовий проект і Ви бажаєте оцінити вартість і терміни його реалізації, вишліть нам його опис

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам: