Механізоване укладання тротуарної плитки

Професійне укладання
За німецькою технологією
Від 2000 м²

Механізоване укладання

Компанія «СИНТЕЗ БРУК» спеціалізується на комплексному благоустрої території з використанням фігурних елементів мощення (ФЕМ). Укладання тротуарної плитки відбувається механізованим способом за допомогою ФЕМукладача та іншої спецтехніки і спеціалізованого обладнання. Такий спосіб укладання забезпечує високу продуктивність – до 1000 м² за зміну, що є гарантією завершення робіт в стислі терміни. Високу якість робіт забезпечено досвідом і професійністю інженерів компанії «СИНТЕЗ БРУК», а результатом технологічності та оптимізації процесів є пропозиція помірної ціни робіт для Замовника.

Відтворити відео

Німецька технологія

Це технологія укладання тротуарної плитки на дренажну подушку із сипучих матеріалів (щебінь, ЩПС, пісок) з використанням геосинтетиків, що армують основу і не допускають її просідання. Протягом своєї історії компанія реалізувала багато проектів за цією технологією, працюючи на об’єктах із слабкими ґрунтами та великими навантаженнями, за умови відсутністі бетону в конструкціях дорожнього одягу. Застосування німецької технології дає можливість Замовникам без ризиків скоротити свої витрати на проекті та отримати 5-річну гарантію на роботи, що виконані компанією «СИНТЕЗ БРУК».

Порада

Якщо площа об’єкта, складає понад 2000 квадратних метрів, а сам об’єкт має відносно правильну геометричну форму (наприклад: майданчик перед ТРЦ, автостоянка, заправка, парковка і т.п.), то ви перебуваєте на потрібній сторінці!!

Якщо площа об’єкта, на якому треба укласти тротуарну плитку, менше ніж 2000 квадратних метрів (але більше 500 метрів), або ваш об’єкт є дизайнерським проектом (наприклад: присутні вузькі звивисті доріжки, сходи, ухили), то рекомендуємо вам відвідати наступну сторінку:

Компанія

Понад 10 років компанія «СИНТЕЗ БРУК» успішно виконує комплекс робіт з благоустрою території з фігурних елементів мощення (ФЕМ) на об’єктах промислового, житлового та громадського призначення. Зазвичай роботи розпочинаються з дослідження ґрунтів основи, аналізу проектного рішення, яке вже існує у замовника, та його оптимізації. Далі відбувається проектування конструкції дорожнього одягу та виконання робіт з безумовною гарантією якості та заявленого терміну.

«СИНТЕЗ БРУК» сьогодні — це найсучасніші технології виробництва, бездоганна репутація, відповідальність та висока виконавча дисципліна. Незмінна команда інженерів, якою пишається компанія, постійно, починаючи з 2007 року, проходить навчання за німецькими та вітчизняними технологіям виробництва, механізації процесів та розрахунку конструктивів дорожнього одягу.

Наші переваги

Технологічність

Синергія передових технологій, спеціалізованого обладнання, накопиченого досвіду і сучасних методів проектного менеджменту, забезпечила інтеграцію всіх видів послуг в єдиний гнучкий технологічний цикл з наскрізним контролем якості. Це дозволяє нам витримувати незмінно високий темп робіт і чітко дотримуватися графіку, навіть в найскладніших проектах для найвимогливіших замовників.

Оптимальність

По кожному об’єкту наші фахівці проводять комплексну експертизу фактичних характеристик грунтів основи, що дозволяє точно розрахувати проектні показники і надати замовнику найбільш оптимальне рішення конструктиву дорожнього одягу. А це вже дає можливість оптимізувати бюджет проекту при повному збереженні наших гарантій.

Гарантії

Ретельний розрахунок проекту, безперервний контроль і вимірювання параметрів на кожному етапі технологічного ланцюжка, висока якість матеріалів і виконуваних робіт, особиста відповідальність керівників проектів – все це, дозволяє нам надавати гарантії тривалої експлуатації об’єкта з заданими характеристиками.

Нам довіряють

Для пішоходів

950 ₴/м²

Товщина плитки:
40-60 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

Для легкових авто

1300 ₴/м²

Товщина плитки:
60-80 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

Для вантажних авто

1430 ₴/м²

Товщина плитки:
80-100 мм.
технічна специфікація

Ціна вказана для об’єктів загальною площею від 2000 м2. Ціна з ПДВ та містить вартість:

ТОВ «СИНТЕЗ БРУК»

03039 м. Київ
вул. Голосіївська, 7,
корпус 1, офіс 140

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам: