Про компанію

СИНТЕЗ БРУК

З 2007 року, «СИНТЕЗ БРУК» успішно реалізує проекти з благоустрою території на об’єктах промислового, житлового та громадського призначення. Основна спеціалізація нашої компанії – проектування та укладання дорожнього одягу з покриттям з фігурних елементів мощення (ФЕМ).

Сучасний проектний менеджмент, досвідчена інженерна команда, перевірені німецькі технології, розвинена виробнича кооперація, виняткова виконавча дисципліна і висока мотивація персоналу – все це дозволило нам завоювати довіру клієнтів і міцно утримувати лідерські позиції на вітчизняному ринку благоустрою.

Наші переваги

Технологічність

Синергія передових технологій, спеціалізованого обладнання, накопиченого досвіду і сучасних методів проектного менеджменту забезпечила інтеграцію всіх видів послуг в єдиний гнучкий технологічний цикл з наскрізним контролем якості. Це дозволяє нам витримувати незмінно високий темп робіт і чітко дотримуватися графіку, навіть в найскладніших проектах для найвимогливіших замовників.

Оптимальність

По кожному об’єкту наші фахівці проводять комплексну експертизу фактичних характеристик ґрунтів, що дозволяє точно розрахувати проектні показники і надати замовнику найбільш оптимальне рішення конструктиву дорожнього одягу. А це вже дає можливість оптимізувати бюджет проекту при повному збереженні наших гарантій.

Гарантії

Ретельний розрахунок проекту, безперервний контроль і вимірювання параметрів на кожному етапі технологічного ланцюжка, висока якість матеріалів і виконуваних робіт, особиста відповідальність керівників проектів – все це дозволяє нам надавати гарантії тривалої експлуатації об’єкта з заданими характеристиками.

Наші досягнення

Укладка тротуарной плитки на River Mall от компании Синтез Брук

Довіра клієнтів

Показником довіри, яку компанія «СИНТЕЗ БРУК» заслужила серед клієнтів, є рівень виконаних проектів благоустрою. В першу чергу, це стосується запуску великих інфраструктурних, промислових або торгівельно-розважальних об'єктів, які відрізняються великими обсягами виконуваних робіт та стислими термінами. Наприклад, під час відкриття популярного серед киян місця відпочинку «SKY FAMILY PARK» , нам було поставлено завдання підготувати і укласти 14 000 квадратних метрів покриття з ФЕМ всього за 3 тижні! Укладання закінчили в строк, а багаторічна експлуатація об'єкта підтверджує високу якість нашої роботи.

Проектне управління

Для того щоб з року в рік утримувати лідерські позиції на ринку благоустрою України, компанія «СИНТЕЗ БРУК» приділяє особливу увагу процесам внутрішньої трансформації і проектного управління. Робота з великими корпоративними замовниками, девелоперськими організаціями, будівельними холдингами має свою специфіку, особливо в сфері управлінської взаємодії. У 2019 ми завершили дворічний процес впровадження проектного менеджменту, сформували, навчили і інтегрували в виробничий цикл проектні групи, налагодили наскрізний контроль якості, особисту відповідальність керівників проектів і мотиваційні програми для персоналу.

На крок попереду

Бути інноваторами у благоустрої - стара добра традиція компанії «СИНТЕЗ БРУК». Наша галузь досить консервативна, але тільки не для нас! Ми першими в Україні почали застосовувати механізований спосіб укладання ФЕМ за допомогою ФЕМ-укладальника. Першими почали на системній основі навчати персонал перспективним технологіям, впровадили проектний менеджмент. Щороку ми ставимо перед собою амбітні цілі та досягаємо їх. Синтез досвіду та інновацій — ось що ми вкладаємо в свою назву.

Основний склад інженерної команди «СИНТЕЗ БРУК» працює практично з дня заснування компанії. Ми вважаємо це найвищим визнанням того факту, що наша компанія – найкраще місце роботи для професіоналів благоустрою. А підтвердження компетентності нашої команди — об’єкти, які знаходяться у відмінному стані, навіть 10 років по тому.

Олександр Коваленко

ДИРЕКТОР
18 років досвіду у будівництві.
В компанії працює з 2010 року.

Олександр Кравченко

КЕРІВНИК ПРОЕКТІВ
25 років досвіду у будівництві.
В компанії працює з 2012 року.

Олександр Костенко

КЕРІВНИК ПРОЕКТІВ
18 років досвіду у будівництві.
В компанії працює з 2011 року.

Лариса Вишневська

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ
26 років досвіду у просуванні продукту.
В компанії працює з 2019 року.

Олег
Білецький

ВИКОНРОБ
12 років досвіду.
В компанії з 2018 р.

Павло
Бугайов

ВИКОНРОБ
7 років досвіду.
В компанії з 2017 р.

Сергій
Данилець

ВИКОНРОБ
14 років досвіду.
В компанії з 2016 р.

Олександр
Потоцький

ВИКОНРОБ
10 років досвіду.
В компанії з 2019 р.

Володимир
Коваленко

ВИКОНРОБ
27 років досвіду.
В компанії з 2010 р.

Состав прорабов компании Синтез Брук

Нам довіряють

Як з вами зв'язатися?

Зателефонуйте нам: